Začínáme!

Čau všichni,

ať už jste se zde ocitli náhodou, nebo jsem vás přímo pozval, tak vás tady vítám. Je tomu zhruba čtvrt roku, co jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že začnu psát blog. Ze začátku jsem trochu tápal, o jakých tématech bych mohl psát, ale ukázalo se, že témat je celá řada: cestování, různé technologické vychytávky, brněnské zajímavosti a další druhy inspirativních videí a zajímavých podnětů, se kterými se setkávám.

Cílem mého blogu je hlavně inspirovat a otvírat nové obzory. Rozhodně si nemyslím, že všechno vím nebo že všechno dělám správně, ale často se setkávám se zajímavým obsahem, o který bych se rád podělil. Ve výsledku si sami musíte vyhodnotit, jestli je pro vás prezentovaná myšlenka zajímavá a relevantní, a zda se jí pokusíte aplikovat.

Blog budu psát česky / anglicky s tím, že většina článků bude dvojjazyčně ale občas se najdou výjimky (zaměřené buď na lokální nebo „zahraniční“ publikum).

Budu aktivní na sociálních sítích – Facebooku, Instagramu a Twitteru – a pokud budu zveřejňovat videa, tak na vlastním YouTube kanálu, takže byste neměli o nic aktuálního přijít.

Samotný obsah budu zveřejňovat postupně a nepravidelně, dle toho kolik budu mít času, jak mě to bude bavit a dalších faktorů.

Věřím, že vás čtení článků bude bavit stejně tak jako mě jejich psaní a některé smysluplné myšlenky si přisvojíte za vlastní a využijete jich při cestovaní nebo jiných vašich aktivitách.

Nyní už můžete přejít na můj první „oficiální“ článek – kde jsem s kamarádem v půlce Března řešil řez ovocných stromů na naší zahradě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *